BRAZILSKÝ KERATIN

Pro koho je kúra brazilský keratin vhodná?

pro ty, kteří chtějí mít vlasy zdravé
         - kteří chtějí mít vlasy hebké
         - kteří chtějí, aby jim vlasy dorůstaly
         - kteří chtějí, aby se jim vlasy přestaly lámat
         - kteří chtějí každé ráno trávit méně času úpravou vlasů
         - kteří chtějí mít vlasy rovné
         - kteří chtějí mít vlasy poddajné
Keratin Complex je revoluční vlasová procedura, která vyživuje a posilňuje vlasy keratinem, který je přítomen ve vlasovém vláknu. Molekuly Keratinu pronikají zažehlovaním do vnitřní složky vlasů a opravují jejich poškozeni. Čím méně se keratinu ve vlasovém vláknu nachází, tím více jsou vlasy krepaté, bez lesku a poškozené.

Po použití Keratin Complexu jsou vlasy okamžitě hebké, lesklé a vyživené, výborně se udržují.

Keratin Complex Therapy je ideální pro všechny typy vlasů, včetně barvených, jinak chemicky upravených (melír, apod.). Je však ideální pro vlasy kudrnaté, krepaté, suché a jinak poškozené.

Keratin Complex kromě tvarování vlasů také vlasy extremně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou: slunce- UV zaření, slaná mořská voda, chlorovaná voda, vítr a mráz.

Doba aplikace trvá 1,5 až 4 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě.

Lze použít I na vlasy prodloužené. Kůra vydrží zhruba 4-6 měsiců. Po použití kůry Keratin Complex je potřeba používat šampony a balzámy bez chloridu sodného. Dále již není třeba používat další stylingové produkty, vlasy jsou po Keratin Complexu krasné, lesklé a vytváří dokonale zdravý vzhled.

Keratin se z vlasů postupně vymývá mytím vlasů. Pokud bude klient aplikaci opakovat, může za několik měsíců pozorovat výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky. Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích v Severní a Latinské Americe, ve Francii nyní i v České republice přímo u nás v Našem vlasovém studiu.

Náš Brazilský keratin je 100% výjimečný a 100% neředěný jinými levnějšími produkty.