DÁMSKÝ STŘIH

Než vám umyjeme vlasy nejprve si s vámi promluvíme a získáme řadu cenných informací o vašich vlasech a zvycích. Umyté vlasy by nám již neukázaly své nepravidelnosti, které jsou pro střih na míru velmi důležité.
Máte-li předem vybraný obrázek účesu, který se vám líbí, bude pro nás výbornou inspirací a mnohdy vyjádří nejlépe vaše představy a přání. Naší schopností popsat finální podobu budoucího střihu vám vytvoříme vizualizaci. Když přijdete jsme vždy připraveni vás skvěle ostříhat.
Vše děláme s láskou a vycházíme vstříc individuálním potřebám vašich vlasů. Těm pak dodáme lehkost a švih. Propracování střihu věnujeme maximální pozornost a vše předem promýšlíme. Zkrátit vlasy lze snadno, ovšem příliš krátký účes jen tak zpět nedoroste.
Máme rádi slušivé účesy a proto vytváříme atraktivní střihy, jednoduché na úpravu.

PÁNSKÝ STŘIH

Základem dokonalého pánského účesu je vynikající řemeslná technika a vrozený cit pro jeho vhodnost. Jsme školeny pro zvládnutí vysoce kvalitního pánského střihu. Díky tomu mají komplexní znalosti tvaru hlavy, textury a struktury vlasů pro dosažení pečlivě vytvořeného vzhledu tak, aby vyhovoval přirozené údržbě. Naši klienti mohou relaxovat s vědomím, že jsou v odborných rukách.
Na problémy s vlasy a vlasovou pokožkou máme řešení z řady konkrétních produktů pro muže.
Servis je kompletní péče počínající perfektním střihem vlasů, pokračující diskrétním zastřižením obočí i chloupků na uších, odholením chloupků na krku až do sportovniho trička, příjemným spláchnutím po střihu, a zakončená relaxační masáží pokožky a finální prezentací v zrcátku.
Taková je špičková řemeslná služba.

DĚTSKÝ STŘIH a dětské účesy pro malé slečny

Dětské střihy pro vás a vše děti vytvoříme rádi a s kreativitou se ujmem vašich dětí. Pracujema na své kariéře a máme výborné kadeřnické i komunikační dovednosti.
Tohoto úkolu se proto zhostíme s nadšením. Naše cenová nabídka je díky tomu velmi výhodná. V případě, že se rozhodnete pro naše služby , zajistíme maximální spokojenost vašeho dítěte i vaši.

 

FOUKÁNÍ

Dopřejte si příjemné a operativní služby FOUKÁNÍ "Krásná od rána" Proč? Vlasy vyfoukané od profesionála jsou mnohem dokonalejší.
Zvýrazní se barva, vystoupí střih a perfektní účes vydrží déle. Když si dopřejete foukání pravidelně, neuniknou vám nové informace ohledně vašich vlasů a jejich potřeb.
FOUKÁNÍ „Krásná od rána" je flexibilní služba bez objednání a za skvělou cenu od180,-Kč dle délky vlasů.